Kurs Przewodnikowski 2018
Hufca Poznań Śródmieście Siódemka
Dla kogo?
Dla osób realizujących lub wkrótce otwierających próbę przewodnikowską - KP jest jednym z najważniejszych elementów całej próby i na pewno może być świetnym przeżyciem.
Celem kursu jest przygotowanie do bycia instruktorem ZHP.
Jak się zgłosić?
ZGŁOSZENIA ZAKOŃCZONE
Pierszeństwo zgłoszeń mają członkowie Hufca Siódemka.
Wymagania: +16 lat, otwartą próbą przewodnikowską, min. 3 mies. stażu na funkcji
Kiedy, gdzie i za ile?
Kurs rozpoczyna się wieczorem w piątek 24.08.2018, a trwa do środowego popołudnia 29.08.2018 płynnie przechodząc w organizowane również przez Siódemkę Kursy Drużynowych (Zuchowych, Harcerskich i Starszoharcerskich). Przewidujemy 2-3 dni wędrowne, reszta stacjonarnie na bazach lub pod innym ciepłym dachem.
Koszt kursu to 250zł.
Miejsce zostanie podane zgłoszonym osobom.
Czego się spodziewać?
Ludzi, przygody, nowych doświadczeń, jeszcze raz ludzi i zajęć przygotowujących do bycia instruktorem takich jak: zajęć dot. indywidualnej ścieżki rozwoju, bycia wychowawcą, inspiracji , służby, budowania grupy, bycia liderem, motywacji, planowania pracy, finansów i dokumentacji, metody harcerskiej, podstaw wychowawczych, zasad bezpieczeństwa i organizacji, czy metodyk grup wiekowych i rozwoju.

Pytania?
Pisz! Bartek Sobkowiak - sobkowiak.bart@gmail.com