Namiestnictwo Żeńskie
Namiestnictwo Żeńskie skupia w sobie wszystkie żeńskie drużyny z 5 Szczepów w Hufcu Siódemka.
Działania Namiestnictwa są kierowane przez Radę Namiestnictwa w składzie:
-phm.Joanna Barełkowska - Namiestniczka
-pwd. Zuzanna Krasnopolska
-pwd. Agnieszka Rydlewicz
-pwd. Pola Paszkowska
Kontakt
lub pomocy w zawiłych aspektach prowadzenia drużyny? Skontaktuj się z nami!
mail: barelkowskajoanna@gmail.com

Zadania
Zadaniem Namiestnictwa jest przede wszystkim wspieranie Instruktorek - w prowadzeniu drużyn,
planowaniu pracy, a także w ich własnym rozwoju instruktorskim. Ponadto Namiestnictwo organizuje
corocznie "Niezapominajkę" - biwak, w którym biorą udział wszystkie żeńskie drużyny z naszego Hufca.
Działania
Oprócz Niezapominajki Instruktorki spotykają się także podczas spotkań Namiestnictwa, podczas których integrujemy się, wymieniamy pomysłami, czy zwiększamy swoje umiejętności i wiedzę instruktorską.
W 3. poniedziałek miesiąca w harcówce Hufca odbywa się także "Godzina z Namiestnikiem", podczas której Instruktorski mogą podyskutować z Namiestniczką o sprawach drużynowych, jak i hufcowych.
Namiestnictwo Zuchowe
Namiestnictwo Zuchowe Siódemki to zespół ludzi pełnych pozytywnej energii,
chętnych do działania i pracy z Zuchami!
Kto tworzy Namiestnictwo?
Drużynowi i przyboczni wszystkich gromad oraz inni funkcyjni. Naszą grupę spaja,
stale mobilizuje do rozwoju i inspiruje Namiestniczka - pwd. Monika Jeziorna HR.
Po co jesteśmy?
Naszym głównym celem jest wspieranie i inspirowanie drużynowych!
W Namiestnictwie staramy się być oparciem dla siebie nawzajem, motywować do działań
i organizować wydarzenia dla naszych Zuchów.
Jeśli brakuje Ci pomysłu lub chcesz pracować z Zuszkami dołącz do nas!
Jak działamy?
Spotykamy się regularnie na zbiórkach, by się integrować, prowadzić zdrową dyskusję, wymieniać doświadczeniami,
a przede wszystkim planować przyszłe, wspólne działania. Oprócz spotkań dla Zuchowatych,
organizujemy także wydarzenia dla naszych Podopiecznych. Zuchowe imprezy, to Balik,
który odbywa się na na początku roku kalendarzowego oraz biwak Bajdocja na początku roku harcerskiego.
Co roku w maju odbywa się także Zlot Hufca, na który przygotowujemy program dla Zuchów.
Kontakt
Nie wiesz jak poradzić sobie z jakimś problemem w drużynie? A możesz szukasz inspiracji dla zbiórek lub pomocy w zawiłych aspektach prowadzenia drużyny? Skontaktuj się z nami!
m.i.jeziorna@gmail.com - Monika Jeziorna - Namiestniczka

Namiestnictwo Męskie
Namiestnictwo Harcerzy Hufca Poznań-Śródmieście Siódemka składa się z 16 drużyn- męskich i koedukacyjnych.
Jesteśmy po to aby wspierać drużyny w codziennych działaniach zarówno radą jak i konkretną pomocą programową.
Jesienią każdego roku organizowany jest biwak drużyn męskich hufca "Manewry Męskie", a jesienią imprezy
metodyczne takie jak gra miejska drużyn harcerskich hufca.
Działania Namiestnictwa są kierowane przez Namiestnika - phm Andrzeja Nowaka
mail: nowak.andrzej.1994@gmail.com